Vzdělávání

Přednášky | Michal Pokorný

V sobotu, 5.8.2017, proběhne v prezentační místnosti centra Prostor plus o.p.s. v Kolíně odborná přednáška na téma „Udržujte sportovce na špičkové výkonnosti“, kterou budeme pořádat společně s odborníkem na fyziologii zátěže a výkonnostní diagnostiku vrcholových i amatérských sportovců s uplatněním metody SA-HRV (spektrální analýzy variability srdeční frekvence), a  také samotným „otcem“ novodobého diagnostického systému mySASY, Mgr. Radimem Šlachtou, Ph.D..

Přednášky | Michal Pokorný

V sobotu, 18.3.2017, proběhne, v konferenčních prostorách centra Prostor plus o.p.s. v Kolíně, druhá přednáška na téma: Principy efektivní přípravy na OCR závody, která bude určená především všem těm, kteří řeší svou závodní přípravu a mají touhu se zlepšovat, nezávisle na jejich současné úrovni výkonnosti.

Přednášku bude mít v režii opět Michal Pokorný a její kapacita bude „pouhých“ 25 míst a vzhledem k velkému zájmu doporučujeme s účastí dlouho neváhat!

Přednášky | Michal Pokorný

V sobotu, 18.2.2017, proběhne, v konferenčních prostorách centra Prostor plus o.p.s. v Kolíně, první přednáška na téma: Principy efektivní přípravy na OCR závody, která bude určená především všem těm, kteří řeší svou závodní přípravu a mají touhu se zlepšovat, nezávisle na jejich současné úrovni výkonnosti.

Přednášku bude mít v režii Michal Pokorný a její kapacita bude „pouhých“ 30 míst, proto s Vaší účastí dlouho neváhejte.