Vzdělávání

Kempy | Michal Pokorný
Po veleúspěšném prvním tréninkovém OCR kempu, který jsme pořádali v červenci 2017 v Jívce (prohlédněte si fotky z kempu zde), budeme poslední květnový víkend, přesněji v termínu od 25.5. do 27.5.2018, pořádat již 2. tréninkový OCR kemp, který bude mít tentokrát intenzivní víkendový formátO skvělé tréninkové zázemí, ubytování a plnou penzi, se nám tentokrát postará Sporthotel Relax – Veletov (8km od Kolína), který nabízí hned několik vnitřních i venkovních sportovišť včetně atletické dráhy, bazénu, sauny, tenisových kurtů atd. V rámci intenzivního víkendového soustředění se můžete těšit na celkem 5 indoor/outdoor tréninků (v sobotu se bude trénovat 3-fázově) pod vedením 3 zkušených trenérů Spartan Race Training Group KOLÍN, 1 besedu s trenéry, regenerační procesy ve formě sauny a bazénu a spoustu zábavy ve společnosti stejně smýšlejících lidí.

Přednášky | Michal Pokorný

V sobotu, 5.8.2017, proběhne v prezentační místnosti centra Prostor plus o.p.s. v Kolíně odborná přednáška na téma „Udržujte sportovce na špičkové výkonnosti“, kterou budeme pořádat společně s odborníkem na fyziologii zátěže a výkonnostní diagnostiku vrcholových i amatérských sportovců s uplatněním metody SA-HRV (spektrální analýzy variability srdeční frekvence), a  také samotným „otcem“ novodobého diagnostického systému mySASY, Mgr. Radimem Šlachtou, Ph.D..

Kurzy | Michal Pokorný

INSTRUKTOR KONDIČNÍHO POSILOVÁNÍ se specializací na OCR závody je akreditovaný kurz od MŠMT (č.j.: 018-2017-50). Nabízíme kurz s odborníky jako jsou doktoři, záchranáři, dlouholetí trenéři, učitelé a terapeuti. Získáte mnoho praktických zkušeností založených na anatomii. Velký důraz klademe na vyrovnání dysbalancí, správné technické provedení cviků, hluboký stabilizační systém a praktické zkušenosti. Ze zákona akreditované kurzy mají mít minimálně 150h, ale to nám nestačí abychom Vás naučili co nejvíce anatomie, proto náš základní kurz má 176h + 4h praxe navíc. V rámci specializace na OCR závody si k tomu připočtěte ještě 48h nadrámec základního kurzu. Součástí základního kurzu je i celodenní školení PRVNÍ POMOCI, které zaštiťují pracovníci záchranné služby a KZOS.

Kempy | Michal Pokorný

První týden v červenci, v termínu od 3.7. do 7.7.2017, budeme pořádat 1. tréninkový OCR kemp v nádherné přírodní lokalitě Broumovska a v těsné blízkosti Adršpašských skal. V rámci intenzivního, 5-ti denního, soustředění se můžete těšit na celkem 8 indoor/outdoor tréninků (z toho 3 dny se bude trénovat dvoufázově) pod vedením 3 zkušených trenérů Spartan Race Training Group Kolín, 1 přednášku na téma „Principy efektivní přípravy na OCR závody“ a spoustu zábavy ve společnosti stejně smýšlejících lidí. Ubytování, soukromí a perfektní zázemí (prostorná tělocvična, fitness, přednášková místnost, stolní fotbálek, kulečník, atd.) nám poskytne penzion a hotel Jívka, v rámci kterého budeme mít k dispozici celý jeden objekt, plnou penzi v podobě 5-ti jídel denně a hromadnou dopravu z Kolína a zpět!

Přednášky | Michal Pokorný

V sobotu, 18.3.2017, proběhne, v konferenčních prostorách centra Prostor plus o.p.s. v Kolíně, druhá přednáška na téma: Principy efektivní přípravy na OCR závody, která bude určená především všem těm, kteří řeší svou závodní přípravu a mají touhu se zlepšovat, nezávisle na jejich současné úrovni výkonnosti.

Přednášku bude mít v režii opět Michal Pokorný a její kapacita bude „pouhých“ 25 míst a vzhledem k velkému zájmu doporučujeme s účastí dlouho neváhat!

Besedy | Michal Pokorný

V sobotu, 4.3.2017, proběhne, v konferenčních prostorách centra Prostor plus o.p.s. v Kolíně, první beseda s elitním OCR závodníkem.

Jako první naši nabídku přijala jedna z nejlepších závodnic v Evropě, Kristýna Hůrková z týmu eXtreme Team Kolín. S Kristýnou si budete moci popovídat o její přípravě na závody, plánech na sezónu 2017, životním stylu, doplňkových aktivitách a možná nám také Týna prozradí některé své taje vedoucí k úspěchu… 😉

Beseda bude probíhat formou moderované diskuze v režii Michala Pokorného a její kapacita bude „pouhých“ 30 míst, proto s Vaší účastí dlouho neváhejte!

Přednášky | Michal Pokorný

V sobotu, 18.2.2017, proběhne, v konferenčních prostorách centra Prostor plus o.p.s. v Kolíně, první přednáška na téma: Principy efektivní přípravy na OCR závody, která bude určená především všem těm, kteří řeší svou závodní přípravu a mají touhu se zlepšovat, nezávisle na jejich současné úrovni výkonnosti.

Přednášku bude mít v režii Michal Pokorný a její kapacita bude „pouhých“ 30 míst, proto s Vaší účastí dlouho neváhejte.