Služby

Online příprava

Motivační články

Motivace je základem úspěchu. Jedná se o sílu, která nás popohání vpřed. Bez ní by cesta, kterou se vydáváme, neměla smysl. Existují dva druhy motivace, které v sobě musíme pěstovat. Tzv. vnitřní a vnější. Důležité je uvědomit si jak velkou hodnotu mají oba druhy motivace.

Tréninkové tipy a rady

Nechte se provést užitečnými informacemi a radami z oblasti OCR přípravy formou našich rozmanitých článků, které se opírají o pilíře osvědčených studií a o zkušenosti nejúspěšnějších trenérů a závodníků.

Tréninkové plány

Základní chybou mnoha začátečníků je napodobování profesionálních sportovců. Velmi často dochází k vážným zraněním a úrazům, díky neodhadnutí svých silových schopností. Především z tohoto důvodu Vám nabízíme tvorbu individuálního tréninkové ho plánu dle Vašich aktuálních možností a potřeb.

Tréninkové eBooky

Naše tréninkové eBooky jsou vhodné pro všechny vyznavače OCR závodění, ať už se jedná o „hobbíky“ či profesionální sportovce. Jedná se o specializované dlouhodobé tréninkové plány, které Vás komplexně připraví na jakékoliv OCR závody. Kromě samotných tréninkových plánů eBooky obsahují mnoho rad a tipů z oblasti přípravy, výživy, vybavení atd.

Teoretická příprava

Školení

Neživíte se jako trenéři? Chybí Vám odborné praktické i teoretické zkušenosti s trénováním dětí a dospělých? Bojíte se, že v rámci Vaší tréninkové skupiny postupujete špatným směrem? V takovém případě jsme pro Vás schopni připravit a zajistit školení pro trenéry tréninkových skupin dětí a dospělých.

Semináře

Zajímají Vás efektivní tréninkové postupy a metody zaměřené na OCR závody? Pro trenéry i členy Vaší tréninkové skupiny uspořádáme praktický seminář plný nových informací a konkrétních ukázek ze specializované přípravy na tyto závody.

Přednášky

Naše vzdělávací a motivační přednášky jsou určeny nejen všem lidem, kterým chybí motivace , či tréninková inspirace, ale také profesionálním trenérům, kteří se chtějí nadále vzdělávat v oblasti OCR přípravy.

Praktická příprava

Fyzioterapie

Problematika utržených vazů, namožených kloubů, přetížených svalů trápí spoustu závodníků. V přípravě na OCR závody je důležitá kompenzace svalových i kloubních dysbalancí, která pomůže předejít případným zraněním. I s tím Vám můžeme pomoci!

Tréninkové kempy

Jsou sportovní společenské události, kde zapomenete na pracovní stres, rodinné problémy i každodenní rutinu. Nedílnou součástí tréninkových kempů jsou každodenní tréninky, přednášky a semináře, které Vás dokonale připraví na OCR závody.

Skupinové tréninky

Se zaměřením na OCR závody jsou určené pro lidi, kteří nechtějí cvičit samy, mají rádi davovou podporu a přátelské prostředí. Tréninky probíhají pod dohledem zkušeného trenéra, který po celou dobu lekce dohlíží nad prováděnou technikou na stanovištích.

Individuální tréninky

Individuální konzultace a osobní tréninky jsou určeny každému, kdo chce pomoct v přípravě jakékoliv složky (dynamika, kondice, síla, rychlost, vytrvalost, apod..) na OCR závody a být pod drobnohledem zkušeného trenéra.