Projekty

Spartan Workout Tour

Jsme hlavními koordinátory oficiálních Spartan Workout Tour.

Jedná se o seriál tréninkových akcí pod hlavičkou Spartan Race, určený nejen všem ostříleným Spartanům, kteří již spartským způsobem života žijí, ale i lidem, co se na svou spartanskou premiéru teprve chystají nebo si chtějí zacvičit a strávit aktivní den po boku stejně smýšlejících lidí.

Jedná se o celodenní sportovně-kulturní akci s omezenou kapacitou pro 300-500 lidí, která se vždy koná na venkovním otevřeném prostranství za jakéhokoliv počasí a která se skládá ze čtyř hlavních bloků – výběh se cvičením, intervalový kondičně-silový drill s vlastní váhou, jóga a speciální výzvy o ceny.

Více informací naleznete na oficiální FaceBook stránce Spartan Workout Tour Czech Republic a Spartan Workout Tour Slovakia.

Spartan Training Kodex – Level 1

Náš tréninkový eBook „Spartan Training Kodex – Level 1“ je zcela unikátní nejen v našich končinách, ale i ve světě! Jedná se o kompletního průvodce přípravou na  OCR závody, který je zaměřen nejen na úplné začátečníky ale také na mírně pokročilé závodníky.

eBook obsahuje celkem 102 stran formátu A4, na kterých naleznete celkem 6 měsíčních tréninkových plánů obsahujících 12 podrobných týdenních tréninkových rozpisů. Knihovnu cviků se základními informacemi a instruktážními videi ke všem cvikům obsaženým v kodexu. Efektivní a dlouhodobě testované tréninky mnou a dalšími 50 Spartany (muži i ženy), různých věkových kategorií (16-56 let), v rámci naší oficiální tréninkové skupiny SRTG Kolín. Užitečné informace a rady. Všeobecné rady ohledně tréninkové a závodní suplementace, volby oblečení a vhodné závodní obuvi. Rady a tipy ohledně samotného závodu a přípravy na něj a spoustu motivace.

Pro více informací či objednání navštivte stránku s Kodexem.